Sosyal toplumların hızla gelişmesi ve yaşam kalitesinin artmasıyla beraber “Hijyen” kavramı da son 20 yılda en çok konuşulan konuların başında gelmektedir. Hijyenin bu kadar önem arz etmesi insanları değişik arayışlara yöneltmiştir.

İşte bu arayışlara cevap olabilmek ve kuru temizleme sektörünün gelişmesinde rol oynamak adına Öztekin Öztürk’ün girişimleriyle Pertek Kuru Temizleme kurulmuştur. 12 yıldır sürdürdüğümüz kaliteli kuru temizleme hizmetimizde, Türkiye’de hep ilkleri başlatarak müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmayı amaçlıyoruz.

Türkiye’de ilk kez Pertek Kuru Temizleme tarafında kullanılan Eazy Clean kuru temizleme makinesi ile sağlığa zararlı perkloretilen solventi yerine, çevre dostu ve organik bir solvent olan hidrokarbon ile temizlik yapıyoruz.

“Bu yatırımı rakiplerimizin önüne geçmek için değil, müşterilerimize daha iyi hizmet vermek ve çalışanlarımızın sağlığını korumak için yaptık.”diyen Pertek Kuru Temizleme Genel Müdürü Öztekin Öztürk, çevreye ve insan sağlığına olan duyarlılığımızı en güzel şekliyle özetlemiş oluyor.

Kaliteli hizmetinin yanı sıra, sektördeki yenilikleri de yakından takip eden Pertek Kuru Temizleme siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini korumak için çalışmalarına ve yatırımlarına devam edecektir.

Saygılarımızla